Vizyon ve Misyonumuz

 Anasayfa / Kurumsal / Misyon ve Vizyonumuz

Vizyonumuz: Geleceği Şekillendirmek

Vizyonumuz, geleceği inşa etmek isteyen genç zihinlere rehberlik etmektir. Öğrencilerimizi düşünmeye, sorgulamaya, keşfetmeye ve liderlik etmeye teşvik ederiz. Onları bilgi üreticileri ve başta ülkemiz olmak üzere dünya sorunlarına çözüm bulabilen bireyler olarak yetiştirmeyi taahhüt ederiz.


Misyonumuz: Eğitimde Dönüşüm

Misyonumuz, eğitimin gücünü tam anlamıyla anlayarak, öğrencilerimize yaşamları boyunca rehberlik etmek ve onları geleceğin liderleri olarak hazırlamaktır. Eğitmen Koleji olarak sadece akademik başarıya değil aynı zamanda karakter gelişimine de vurgu yaparız. Öğrencilerimizin empati, dürüstlük, sorumluluk ve işbirliği gibi değerleri içselleştirmelerini sağlayarak, onları sadece bilgi sahibi değil aynı zamanda ahlaklı ve duyarlı bireyler olarak yetiştirmek amacındayız.


Our Mission: Transformation in Education

Our mission is to fully understand the power of education and to guide our students throughout their lives, preparing them to be the leaders of the future. At Eğitmen Koleji, we emphasize not only academic success but also character development. Our aim is to help students internalize values such as empathy, honesty, responsibility, and collaboration, molding them into individuals who are not only knowledgeable but also ethical and sensitive.

  •   İstasyon Mahallesi Fevzi Çakmak Cad. No:123 Tuzla/İstanbul
  •   +90 216 446 48 46
  •   +90 216 446 42 44
  • [email protected]

Eğitmen'e Dair

Eğitmen Okulları bir grup idealist ve girişimci öğretmen tarafından 2002 yılında Erenköy'de Eğitmen Dershanesiyle eğitim hayatına başladı. Kazanılan tecrübe ve bilgi birikiminin sonucunda 2012 yılında Kozyatağı, 2013 yılında Tuzla Villa VIP, 2015 yılında Tuzla Merkez Kampüsleriyle eğitim - öğretim hayatına devam etmektedir.


Galeri