Oryantasyon

 Anasayfa / Akademik / Oryantasyon

EĞİTMEN’DE ORYANTASYON COŞKUSU

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Eğitmen Koleji’nde coşkulu ve eğlenceli bir oryantasyon eğitimi ile başladı. Öğrencilerimizin okul kapısında öğretmenleri tarafından karşılanması ile başlayan program veli ve öğrencilerimizin tören alanına davet edilmesiyle devam etti. Okul Müdürümüz Serpil Kavak ve Müdür Yardımcımız Kerem Sevim yaptıkları konuşmalar sonrasında Eğitmen Ailesine yeni katılan 1.sınıf öğrencilerimiz öğretmenleri eşliğinde tanışma oyunları için sınıflarına geçtiler ve devamında okulumuzun bölümlerini tanımak adına okul gezisine çıktılar. Ardından tören alanındaki yerlerini alan öğrencilerimiz, Köpük Show, Sihirbazlık Gösterisi, Balon Show ve Survivor Parkuru Oyunları ile okuldaki ilk günlerini büyük bir heyecanla tamamlayarak yüzlerinde gülümseme ile okuldan ayrıldılar.

1.sınıf öğrencilerinin okula mutlu bir başlangıç yapmaları ve okul ile ilgili olumlu tutum geliştirmeleri hedefiyle zenginleştirilmiş eğitim programının tamamlanması ve “Okula Hoş Geldiniz” pastasının kesilmesiyle oryantasyon haftamızı büyük bir başarıyla ve coşkuyla sonlandırdık.

Öğrencilerimizin okuldaki "ilk” günlerinin önemine yürekten inanan ve oryantasyon programını katkı ve destekleri ile taçlandıran sevgili öğretmenlerimize, katkıları için kıymetli velilerimize ve varlıkları ile programa anlam ve renk katan biricik öğrencilerimize teşekkür ederiz.

  •   İstasyon Mahallesi Fevzi Çakmak Cad. No:123 Tuzla/İstanbul
  •   +90 216 446 48 46
  •   +90 216 446 42 44
  • [email protected]

Eğitmen'e Dair

Eğitmen Okulları bir grup idealist ve girişimci öğretmen tarafından 2002 yılında Erenköy'de Eğitmen Dershanesiyle eğitim hayatına başladı. Kazanılan tecrübe ve bilgi birikiminin sonucunda 2012 yılında Kozyatağı, 2013 yılında Tuzla Villa VIP, 2015 yılında Tuzla Merkez Kampüsleriyle eğitim - öğretim hayatına devam etmektedir.


Galeri