Kurucudan Mesaj

 Anasayfa / Kurumsal / Kurucudan Mesaj

Eğitmen Eğitim Kurumları ailesinin değerli öğrenci, veli, öğretmen, mezun ve mensupları, öğretimi güvenli, huzurlu, sevgi dolu bir ortamda alıyorlar. Okulumuzun bu verimli ortamında çocuklarınızı girişimci, üretken, bilinçli, sorumluluklarının farkında olan, ulusal değerlere bağlı bireyler olarak yetiştirmeyi ve güçlü eğitim kadromuz ile eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlayarak not korkusu gütmeden öğrencilerin potansiyellerini kullanmalarını hedefliyoruz.

Birçok birimden oluşan okulumuz 360 derece rehberlik sistemi sayesinde, birbiriyle uyumlu, aktif ve mutlu bir takım oluşturmaktadır. Bu takım sayesinde duygusal zekâsı yüksek, nitelikli bireyler topluma kazandırılır. Okulumuzda bulunan öğrencilerimiz eğitim-öğretim sürecinde ana derslerinin yanında etüt dersleri alırlar. Bu sayede okul dışı bir yardıma ihtiyaç duymaz ve okul içindeki etkinliklerle kendini geliştirme fırsatı bulurlar.

Biliyoruz ki sürekli değişmekte ve gelişmekte olan bir çağda, başarıya giden en önemli faktör zamandır. Okulumuz öğrencilere zamanı en verimli şekilde kullanma imkanı sunar. Bu imkânlar içinde, yabancı dil eğitimi, kitap okuma alışkanlığı kazandırma, hızlı soru çözme alışkanlığı kazandırma, sosyal aktiviteler, grup çalışmaları, bireysel koçluk sistemi bulunmaktadır. Mutlu bir gelecek için çocuklarımızın kaliteli bir eğitime ihtiyacı vardır. Eğitmen Eğitim Kurumları bu mutlu geleceğin temellerini atmak için her geçen gün daha fazla gönül vererek çalışmalıdır ve çalışacaktır. Bu yolda yardımları ve verdikleri emekler için tüm öğretmenlerimize, destek için velilerimize, emeklerimizi boşuna çıkarmadıkları için öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunar, daha nice birlikte güzel eğitim dönemleri geçirmeyi dilerim.

  •   İstasyon Mahallesi Fevzi Çakmak Cad. No:123 Tuzla/İstanbul
  •   +90 216 446 48 46
  •   +90 216 446 42 44
  • [email protected]

Eğitmen'e Dair

Eğitmen Okulları bir grup idealist ve girişimci öğretmen tarafından 2002 yılında Erenköy'de Eğitmen Dershanesiyle eğitim hayatına başladı. Kazanılan tecrübe ve bilgi birikiminin sonucunda 2012 yılında Kozyatağı, 2013 yılında Tuzla Villa VIP, 2015 yılında Tuzla Merkez Kampüsleriyle eğitim - öğretim hayatına devam etmektedir.


Galeri