Kurucudan Mesaj

 Anasayfa / Kurumsal / Kurucudan Mesaj

Sevgili Eğitmen Koleji Ailesi,

2002 yılında bu yolculuğa başladığımızda, bir eğitim kurumu olarak büyümek ve öğrencilere ilham kaynağı olmak hayalimizdi. Şimdi, Eğitmen Koleji'nin günümüze kadar uzanan yolculuğunun gururla arkasındayız ve her birinizin bu başarıya katkısı büyük.

Kuruluşumuzdan bu yana, eğitimin gücüne olan inancımızı hiç kaybetmedik. Eğitimin bir yaşam boyu süren bir macera olduğunu ve bu maceranın her anının değerli olduğunu unutmadık. Eğitim, sadece bilgi edinmek değil, aynı zamanda karakterimizi inşa etmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için bir araçtır. Eğitim, geleceğin liderlerini yetiştirmek ve onları ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı kılmak için bir araçtır.

Eğitmen Koleji olarak, öğrencilerimizin ve toplumumuzun en iyisini hedefliyoruz. Kaliteli eğitim sunma taahhüdümüzü yüksek tutuyoruz ve bu taahhüdü her gün yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Öğrencilerimizin başarısı ve mutluluğu, bizi her gün daha da ileri gitmeye teşvik ediyor.

Sizler, bu misyonun birer parçası ve taşıyıcılarısınız. Eğitmen Koleji'nin başarısının arkasındaki en büyük güç, tutkulu ve işine yürekten bağlı eğitimcilerdir. Sizin desteklerinizle, geleceğin liderlerini ve düşünürlerini yetiştirme görevimizi daha iyi yerine getirme fırsatına sahibiz

Bu okulun bir parçası olduğunuz için sizlere minnettarız. Birlikte, daha parlak bir geleceği inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Öğrencilerimizi daha iyi bir dünya için hazırlamak ve onları hayatları boyunca rehberlik etmek, misyonumuzun merkezindedir.

Sevgili öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz, Eğitmen Koleji'nde bir aile olarak bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu yolculuğun her anını birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Geleceğe doğru bu heyecan verici yolculukta sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımla,


Eğitmen Koleji Kurucu Temsilcisi

  •   İstasyon Mahallesi Fevzi Çakmak Cad. No:123 Tuzla/İstanbul
  •   +90 216 446 48 46
  •   +90 216 446 42 44
  • [email protected]

Eğitmen'e Dair

Eğitmen Okulları bir grup idealist ve girişimci öğretmen tarafından 2002 yılında Erenköy'de Eğitmen Dershanesiyle eğitim hayatına başladı. Kazanılan tecrübe ve bilgi birikiminin sonucunda 2012 yılında Kozyatağı, 2013 yılında Tuzla Villa VIP, 2015 yılında Tuzla Merkez Kampüsleriyle eğitim - öğretim hayatına devam etmektedir.


Galeri